niedziela, 9 marca 2014

Wyjazd do Anglii

Hejo! Ten tydzień był dla mnie bardzo męczący, miałam dość dużo nauki. Więc mogłam trochę odpocząć w weekend. Tak jak ostatnio wspominałam, napiszę wam dzisiaj o wycieczce do Anglii. Nie wiem od czego zacząć. Przepraszam jeśli napiszę to trochę chaotycznie. A więc moja szkoła wspólnie ze szkołą  w Anglii jest w projekcie. Jednym z celów tego projektu jest 10-dniowa wycieczka do Anglii (12 dni jeśli liczyć wylot i przylot). W styczniu była rozmowa kwalifikacyjna (w języku angielskim) dla uczniów gimnazjum. Wybrano 10 osób, ja jestem jedną z nich. 11 marca (wtorek) rano jest samolot z Warszawy do Luton. Stamtąd dojedziemy do małej miejscowości w której będziemy mieszkać . Każdy też mógł wybrać sobie rodzinę osoby u której chce mieszkać. Ja wybrałam 13-letnią dziewczynę, która ma 4 koty, psa i chomika. haha Nie wiem dokładnie co będziemy tam robić. Na planie mam napisane, że będziemy chodzić do szkoły, ale nie na lekcje tylko jakieś zajęcia o recyklingu. Będziemy też jeden dzień w Londynie. Tam będziemy mieć wolny czas na zakupy. Odwiedzimy też w Londynie chińską dzielnicę China Town, tam zjemy obiad w chińskiej restauracji. Podobno kolacje będziemy jeść w tych rodzinach u których będziemy mieszkać. Przylot do Polski jest 22 marca (sobota). Miałam nie brać aparatu, ponieważ wtedy bardzo długo trwała by odprawa. Ale jednak mogę wziąć więc po przyjeździe możecie oczekiwać na blogu dużo zdjęć.Mój wyjazd wiąże się z tym że nie będę pisać postów. Nie ma innej opcji, co prawda mogłabym napisać kilka postów i zaplanować datę publikacji. Ale nie lubię takich notek, sama nie wiem dlaczego. Tak więc mam nadzieję że przez czas mojej nieobecności nie zapomnicie o blogu. Jeśli będę mieć jeszcze czas w poniedziałek, to napiszę jakiegoś posta o pakowaniu lub new in, bo byłam wczoraj na zakupach.  Ale nic nie obiecuję, bo nie wiem czy się wyrobię ze wszystkim. Jeszcze tylko jutro idę do szkoły. Do Warszawy mam dość daleko więc muszę wstać ok. 6. 


Przepraszam że zdjęcia są nie na temat, te powyżej były robione dość dawno. Siedziały samotnie w folderze więc pomyślałam że je opublikuję. Zdjęcia poniżej to selfie z samochodu robione w tym lub zeszłym miesiącu. 
 Do zobaczenia w następnym poście! W poniedziałek lub po powrocie.  

15 komentarzy:

 1. U mnie w szkole też są podobne wyjazdy, ale nie dla pierwszych klas.
  Życzę Ci miłej wycieczki!
  koniandkoni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ci zazdroszczę *.*

  Zapraszam przed chwilką dodałam post, zdjęcia w plenerze:)

  http://wobiektywieaparatuxxx.blogspot.com/
  OBS=OBS

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę Ci! U mnie takiego czegoś niestety nie ma :(
  Miłej podróży :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszcze ;)
  szkoda, wracaj szybko ;/
  Zapraszam;) Każdy komentarz daję mi motywację ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny koczek :)
  Zazdroszczę Ci tej wycieczki!

  Zapraszam do mnie :)
  diamonds-bloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja szkoła nic takiego nie organizuje, a szkoda. Miłego pobytu :)

  niuulka-photo-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny blog! :)
  Zazdroszczę :( <3
  Obserwuję :))
  Zapraszam do mnie :)
  http://couldbebetterrr.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. To już jutro, więc życzę udanej wycieczki! Świetny post!
  ______________________
  Zapraszam do mnie:
  http://anonymous-angelika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zazdrosczę wyjazdu do Anglii. Chciałabym tam kiedyś pojechać. Życzę miłego wyjazdu :)

  happiness-29.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Byłam tam w zeszłym roku w weekend majowy, ale w Londynie :) W Primarku kupiłam dość dużo rzeczy za dosłownie grosze ;)
  Jest tam fajnie a w tej chińskiej dzielnicy też
  ola-and-olla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Zazdroszczę ci tego wyjazdu :* Sama chciałabym pojechać na obóz do Angli, ale moja mama się nie zgadza, niestety. Cóż czekam na twoje fotorelacje z tamtąd. Świetny blog, przeczytam jeszcze trochę notek, które się pojawią i pewnie cię zaobserwuję ;) Zapraszam do mnie
  cherry-basia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale piękne zdjęcia *_*
  http://onlydreams8.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡ świetny post! widać, że wiesz o czym piszesz wpadłam przypadkiem, ale na pewno zostaję na dłużej http://jugii.blogspot.com a może wspólna obserwacja? Jeśli mnie zaobserwujesz to napisz a ja się zrewanżuje:* obs=obs ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 14. Super post . http://roseandcara.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje Wam za wszystkie komentarze.
Spam nie będzie tolerowany.
Nie interesuje mnie obserwacja za obserwację, jeśli spodoba mi się twój blog to zaobserwuję.
Zostaw link do swojego bloga w komentarzu, na pewno zajrzę.